Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Patek

1
A czym się różnią zawory 4/2 od 5/2 i 5/3?
2
Witam.
Jestem nowy na tym forum  dlatego proszę o wyrozumiałość.
Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak działają siłowniki pneumatyczne dwustronnego działania np. takie jak te: http://allegro.pl/silownik-pneumatyczny-i3060652504.html

W jaki sposób się takimi siłownikami steruje? Podłączam do siłownika powietrze i co dalej?  Zawór pneumatyczny, który wpuszcza powietrze raz w jeden wąż  raz w drugi czy jak?  Wybaczcie za może proste pytanie ale chce coś wybudować a nie wiem jak to działa.
3
Bardziej zastanawiałem się o nasadkowym bo próbowałem łańcuchowym w pracy przy innym samochodzie ale to więcej nerwów niż to jest warte. Jak kupować to tak żeby było najwygodniej.
4
Witam jestem nowy na tym forum.Chciałbym się dowiedzieć jaki jest najlepszy klucz do odkręcenia filtra oleju w Peugeot Boxer 2.2 HDI 74kW (100Ks).
5
Witam.
W załączniku masz schematy do urządzeń pneumatycznych. Plik znalazłem gdzieś kiedyś w necie. Mam nadzieje, że o to Ci chodzi. Jak byś miał jeszcze jakieś problemy to pisz. 8)