Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Chico

1
Podnoszenie odbywa się za pomocą linek przeciągniętych do jednego siłownika hydraulicznego.
2
Osuszacz ziębniczy + filtr wstępnu przed oszuszaczem i filtr dokładny za oszuszaczem. Jak taki zestaw zakupisz to nie ma mowy o problemach.
3
Sprężarka do klucza pneumatycznego musi mieć co najmniej 100 litrów zbiornik i silnik 2,2 kW. Koniecznie do klucza musisz zamontować naolejacz, żeby zbyt szybko się nie zmielił w środku.
4
Pneumatyka / Odp: Kompresor jezdny
lipiec 24, 2012, 10:37:54
Witam!
Polecam Ci używaną sprężarkę śrubową Atlas Copco XAS 67 2005 r.
-890 mh
-Silnik Deutz 32,5 KW
-3 cylindrowy chłodzony olejem diesel
-Wydajność: 60 l/s - 3,6 m3/min
-Pojemność zbiornika paliwa 80 l
-Hamulec najazdowy
Powinieneś zmieścić się w kwocie jaką chcesz przeznaczyć. Idealnie nadaje się do Twoich prac. Mam taki sam, do moich prac sprawdza się idealnie. Mam nadzieje że pomogłem  ;)
5
Pneumatyka / Przerobienie prasy na pneumatyczną.
lipiec 12, 2012, 07:03:58
Witam,
Mam problem z prasą napędzaną śrubowo poprzez łańcuch, której używam do sklejania elementów z tworzywa wypełnionych styropianem. Prasa jest przerobiona ze starego podnośnika samochodowego, czterokolumnowego i ma ogromną siłę nacisku. Siła prasy jest dla mnie za duża i w chwili obecnej trzeba na "wyczucie" dociskać element tak żeby go nie zgnieść lub nie zerwać łańcucha, który już naprawiałem kilkanaście razy. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość zastąpienia napędu śrubowego czterema siłownikami pneumatycznymi które łącznie osiągną siłę około 1500 kg. Ważne jest również żeby na etapie dociskania elementu siła rozchodziła się równomiernie. Jaki osprzęt pneumatyczny powinienem zastosować?
Pozdrawiam