Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Diamant

1
Sprężarka i kompresor to to samo. Ja bym kupił na Twoim miejscu małą sprężarkę bezolejową na 50 litrowym zbiorniku. Taką maszynę kupisz już za 500 zł i do takich prac o których piszesz w zupełności wystarczy. Przy bezolejowej sprężarce nie będziesz miał kłopotu z wymianą oleju albo zimą nie będzie problemu z uruchomieniem ze względu na zimy olej.
Pozdrawiam
Cezary
2
Inne / Odp: Szybkozłączka
maj 15, 2012, 13:11:03
Ja do takich rzeczy używam szybkozłączy kłowych wodnych. Są najtańsze i są niezawodne. Jest tylko mały problem przy rozłączeniu bo nie mają odcięcia. Trzeba spuścić najpierw powietrze z węża.
3
Widzę, że możecie mi pomóc. Kupiłem sobie sprężarkę na 100l zbiorniku, którą chcę zainstalować w pomieszczeniu obok hali na której robię meble. Muszę pociągnąć instalację od sprężarki do hali w trzy miejsca z tym, że 2 podłączenia mają być pod narzędzia a jedno do malowania. Z jakiego materiału najlepiej wykonać instalację sprężonego powietrza samemu?
Plastik, PEX, miedź czy może coś innego?