Portal pneumatyczny

Forum ogólne => Inne => Wątek zaczęty przez: piecu w marzec 05, 2013, 14:58:13

Tytuł: JAKA SPUSZCZARKA DO OLEJU?
Wiadomość wysłana przez: piecu w marzec 05, 2013, 14:58:13
Witam.
Właśnie zastanawiam się nad zakupem spuszczarki do oleju. Chodzi mi o spuszczarkę z funkcją wysysania oleju. Chciałbym się zmieścić w kwocie do 1000 pln. Ważne dla mnie aby była solidnie wykonana i się nie rozleciała w przydomowym warsztacie. Proszę o opinie czy miał ktoś z Was z konkretnymi modelami i firmami do czynienia. Najlepiej podajcie od razu link do jakiejś strony z opisem i ceną.
Tytuł: Odp: JAKA SPUSZCZARKA DO OLEJU?
Wiadomość wysłana przez: MoneT w marzec 06, 2013, 22:53:43
Powiem ci, że poniżej 1000 pln ciężko kupić solidną zlewarko-wysysarkę. Maiłem zamówione taką za 680 zł firmy GEKO ale musiałem ją odesłać bo rurki miałby bardzo cienką ściankę kółka malutkie, że nawet na prostej posadzce ciężko się ją pchało i ogólnie trąciła ryżem. Zamówiłem inną taką za 1200 zł ale nie pamiętam jakiej firmy i jest całkiem inaczej wykonana. Ja kupiłem mój sprzęt raz i na długie lata dlatego wolałem dołożyć i mieć spokój.
Tytuł: Odp: JAKA SPUSZCZARKA DO OLEJU?
Wiadomość wysłana przez: masterboyd w styczeń 27, 2014, 18:37:44

Witam.
Właśnie zastanawiam się nad zakupem spuszczarki do oleju. Chodzi mi o spuszczarkę z funkcją wysysania oleju. Chciałbym się zmieścić w kwocie do 1000 pln. Ważne dla mnie aby była solidnie wykonana i się nie rozleciała w przydomowym warsztacie. Proszę o opinie czy miał ktoś z Was z konkretnymi modelami i firmami do czynienia. Najlepiej podajcie od razu link do jakiejś strony z opisem i ceną.Jeśli chcecie w spuszczarkach dobre korki i zawory spustowe, to polecam wam wyroby z Elesa + Ganter. Solidne wykonanie i dobra cena. Sprawdzają się jak należy. Macie linka jakby ktoś potrzebował: http://www.elesa-ganter.pl/osprzet_hydrauliczny.html