Klucz pneumatyczny

Zaczęty przez pawe188, listopad 14, 2013, 17:44:36

« poprzedni - następny »
Do dołu

pawe188

Witam.Chciałbym prosić o opinie w sprawie klucza model BETA  1927P 1750Nm ktoś nim pracował jest taki mocny jak podaje producent jaki wytrzymały pod względem awaryjności.

qopier

Witam
Rowniez zainteresowany jestem kupnem tego klucza i tak jak Pan poszukuje opinii na temat tego urządzenia. Czy udało się Panu znalezć jakieś informacje na temat eksploatacji tego klucza?
Pozdrawiam

pawe188

Witam.Nie znalazłem nic na temat eksploatacji tego klucza nie wiem nikt nie chce się wypowiedzieć dziwne nikt tego modelu nie posiada raczej mało prawdopodobne?

Majsterek

Witam.
Kupiłem klucz BETA 1927P 3 dni temu i przyłączam się również do pytania o opinie ale na temat żywotności tego klucza. Jak na razie co u mnie zaobserwowałem to kluczyk jest naprawdę mocny. Sprzedawca pisał, że ma moc 1750 Nm i, że aż tyle ma to wątpię bo mam inny klucz o mocy 1000 Nm i aż tak ogromnej różnicy nie czuję ale śruby we wszystkich kołach odkręca bez problemów a jego poprzednik 1000 Nm nie dawał rady. Poza tym na tę chwilę klucz polecam bo ceny 850 zł urządzenie naprawdę jest warte. Fajnie leży w dłoni, jest lekki. Ma wygody przełącznik obrotów.

Do góry