Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - dynas

1
Hydraulika siłowa / Prasa hydrauliczna
lipiec 01, 2014, 21:07:26
Witam szanownych kolegów.Jako,że jestem nowy i dodatkowo kompletnym laikiem w tej dziedzinie,zwracam się do Was profesjonalistów o pomoc.Jeśli znajdzie się jakaś bratnia dusza i zechce doradzić z góry serdecznie dziękuję.
Sklecam prasę hydrauliczną,zakupiłem dwa siłowniki z tzw.lory które współpracowały razem,chcę je zamontować do prasy na tej samej zasadzie współpracy,czyli prasa z dwoma siłownikami.Posiadam  pompę z tatry,no i teraz prożba o pomoc w zbudowaniu układu z tymi częściami,jak powinien wyglądać rozdzielacz hyd. jakiej grubości powinny być przewody,jakiej mocy silnik na rozdzielaczu,jakie inne części jeszcze zastosować,ogólnie chodzi o schemat całej instalacji.Siłowniki dł.605mm.średnica130mm.tłok60mm od wlewu do przelewu 505mm.Pompa wywrotu tatra 815/I0725  i pytanie ile mogę z tego wycisnąć i jaki jest przypuszczalny skok tłoka.Proszę o pomoc